
Колодка гальм. диск. CHEVROLET EPICA передн. (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MPD24
836 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHEVROLET EPICA передн. (вир-во Mando)
Картка: 56001050561
Виробник: MANDO CORPORATION
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 70
Вага, кг: 1.66
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPD24 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 56.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 144 мм |
- Ціна: 836 ₴
