
Колодка гальм. диск. CITROEN C3, C4, DS3 PEUGEOT 206, 207 передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1463
1 444 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CITROEN C3, C4, DS3 PEUGEOT 206, 207 передн. (вир-во TRW)
Картка: 633509
Виробник: TRW
Сторона монтажу: спереду
Обмеження виробника: BOSCH
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
Гальмівна накладка: з навскісною крайкою
Висота, мм: 50,8
Ширина, мм: 137,0
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 18,8
Знак відповідності нормам: E1 90R 01024/572
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 90
Вага, кг: 1.4
Об'ємна вага: 0.34
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1463 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 50.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Opel, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo, Xsara Picasso, 1007, Corsa, 207, C4, Xsara, C3, C-Elysee, 307, 208, Partner, DS3, C2, 206, C4 Cactus |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 1 444 ₴
