
Колодка гальм. диск. TOYOTA HILUX передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB797
1 704 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. TOYOTA HILUX передн. (вир-во TRW)
Картка: 683560
Виробник: TRW
Сторона монтажу: спереду
Обмеження виробника: SUMITOMO
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 68
Ширина, мм: 119,2
Товщина, мм: 15
Знак відповідності нормам: E9 90R 01107/152
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.48
Об'ємна вага: 0.3
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB797 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 68 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Volkswagen, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, 4Runner, Land Cruiser, Safe |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 119.2 мм |
- Ціна: 1 704 ₴
