
Колодка гальм. (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MPD35NS
898 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NS - з протискрипними пластинами
Картка: 69001094706
Виробник: MANDO CORPORATION
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 150
Вага, кг: 1
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPD35NS |
| Виробник | Mando |
| Висота | 61.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Cadillac, Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze, Mokka, ATS |
| Товщина | 18.3 мм |
| Ширина | 147.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | ATS, Astra, Cruze, Mokka, Orlando, Volt, Zafira |
- Ціна: 898 ₴
