
Колодки гальм. TOYOTA LAND CRUISER передн. (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MPT30NS
547 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NS - з протискрипними пластинами
Картка: 69001095131
Виробник: MANDO CORPORATION
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 185
Вага, кг: 3.5
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPT30NS |
| Виробник | Mando |
| Висота | 78.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, Land Cruiser |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 119.2 мм |
- Ціна: 547 ₴
