
Колодки гальм. диск. MAZDA 6 передн. (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MBF015637
930 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальм. диск. MAZDA 6 передн. (вир-во Mando)
Картка: 69001096704
Виробник: MANDO CORPORATION
Сторона монтажу: спереду
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Номер WVA: 24046-24047-24048
Довжина, мм: 131
Висота, мм: 59,7
Товщина, мм: 18
Знак відповідності нормам: ECE R90 APPROVED
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 85
Ширина пакування, см: 85
Довжина пакування, см: 135
Вага, кг: 1.62
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MBF015637 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 59.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 131 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
- Ціна: 930 ₴
