
Колодка гальм. диск. FORD TOURNEO CUSTOM 2.2TDCI 2012 - передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1967
2 759 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. FORD TOURNEO CUSTOM 2.2TDCI 2012 - передн. (вир-во TRW)
Картка: 69001106065
Виробник: TRW
Обмеження виробника: TRW
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 313
Висота, мм: 68,8
Ширина, мм: 171,8
Товщина, мм: 17,0
Знак відповідності нормам: E9 90R-02A0112/3531
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 110
Ширина пакування, см: 200
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 2.48
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1967 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 68.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 171.8 мм |
- Ціна: 2 759 ₴
