
Колодка гальм. диск. RENAULT DUSTER передн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 68 050
1 745 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. RENAULT DUSTER передн. (вир-во BREMBO)
Картка: 69001107372
Виробник: BREMBO
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: Teves
Контакт попередження про знос: Без датчика зносу
Висота 1 [мм]: 59
Номер WVA: 24914
Габаритна висота 2 [мм]: 65
зі спрямованим малюнком протектора: 0
Ширина, мм: 155
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина, мм: 18
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 170
Вага, кг: 1.8
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 68 050 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота внутрішньої накладки | 59 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Megane, Fluence, Dokker, Scenic, Duster |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 1 745 ₴
