
Колодка гальм. диск. LAND ROVER/JAGUAR Range Rover/Discovery/XE/XF/F-Pace задн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 86 029
2 608 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. LAND ROVER/JAGUAR Range Rover/Discovery/XE/XF/F-Pace задн. (вир-во BREMBO)
Картка: 69001169259
Виробник: BREMBO
Гальмівна система: Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 56
Номер WVA: 22142
Габаритна висота 2 [мм]: 60
Ширина, мм: 122
Товщина, мм: 16
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 85
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 125
Вага, кг: 1.1
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 86 029 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота внутрішньої накладки | 56 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volvo, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | E-Pace, S60, XC60, XC90, Discovery Sport, XF Sportbrake, XF, f-pace, xf sportbrake, F-Pace, XE, S90, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, V90 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 122 мм |
- Ціна: 2 608 ₴
