
Колодка гальм. диск. BMW X5, X6 задн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 06 026
2 625 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. BMW X5, X6 задн. (вир-во BREMBO)
Картка: 69001309564
Виробник: BREMBO
Гальмівна система: Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Номер WVA: 23731
Висота, мм: 67
Ширина, мм: 140
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина, мм: 17
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 170
Вага, кг: 1.6
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 06 026 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 67 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Bentley, BMW, Rolls-Royce |
| Сумісність з моделлю | Phantom, Continental, X5, X6, 3, Arnage, Azure, Brooklands, 7-Series, #3, 6 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3, 6, 7-Series, Arnage, Azure, Brooklands, Continental, Phantom, X5, X6 |
- Ціна: 2 625 ₴
