
Колодка гальм. диск. CHEVROLET EPICA, EVANDA 2.0, 2.5 задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 172
1 238 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHEVROLET EPICA, EVANDA 2.0, 2.5 задн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900267641
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 23994
Висота, мм: 37,3
Ширина, мм: 121
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 14,8
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 50
Вага, кг: 0.2
Об'ємна вага: 0.12
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 172 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 37.3 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Evanda, Epica |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.8 мм |
| Ширина | 121 мм |
- Ціна: 1 238 ₴
