
Колодка гальм. диск. LEXUS RX, задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 224
954 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. LEXUS RX, задн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900267894
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 23967
Висота, мм: 43
Ширина, мм: 102,1
Товщина, мм: 15,3
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 65
Ширина пакування, см: 110
Довжина пакування, см: 70
Вага, кг: 0.74
Об'ємна вага: 0.17
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 224 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 43.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.3 мм |
| Ширина | 101.5 мм |
- Ціна: 954 ₴
