
Колодка гальм. диск. CHERY TIGGO, TOYOTA RAV 4 задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 350
1 088 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHERY TIGGO, TOYOTA RAV 4 задн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900269977
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23656
№ артикула рекомендованого приладдя: 1987474785
Висота, мм: 54,2
Ширина, мм: 78,6
Товщина, мм: 13,9
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 65
Ширина пакування, см: 110
Довжина пакування, см: 70
Вага, кг: 0.67
Об'ємна вага: 0.17
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 350 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 54.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Chery |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Tiggo DR, Tiggo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13.9 мм |
| Ширина | 78.6 мм |
- Ціна: 1 088 ₴
