
Колодка гальм. диск. SUZUKI GRAND VITARA передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 241
1 543 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. SUZUKI GRAND VITARA передн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900271046
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 24346
№ артикула рекомендованого приладдя: 1 987 474 381
Висота, мм: 54,7
Ширина, мм: 138,2
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 16,5
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 160
Довжина пакування, см: 70
Вага, кг: 1.59
Об'ємна вага: 0.26
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 241 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 54.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 138.2 мм |
- Ціна: 1 543 ₴
