
Колодка гальм. диск. TOYOTA AVENSIS (T25), COROLLA V передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 054
1 702 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. TOYOTA AVENSIS (T25), COROLLA V передн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900272088
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23768
№ артикула рекомендованого приладдя: 1 987 474 311
Висота, мм: 63
Ширина, мм: 151
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 18,8
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 100
Ширина пакування, см: 200
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 2.1
Об'ємна вага: 0.8
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 054 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 64.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.7 мм |
| Ширина | 150.4 мм |
- Ціна: 1 702 ₴
