
Колодка гальм. диск. CITROEN/FIAT/PEUGEOT JUMPY/SCUDO/EXPERT задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 192
1 932 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CITROEN/FIAT/PEUGEOT JUMPY/SCUDO/EXPERT задн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900277104
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 24578
№ артикула рекомендованого приладдя: 1 987 474 458
Кількість гвинтів: 4
Кількість ресор: 4
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 58,5
Ширина, мм: 113,5
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина, мм: 16,7
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 95
Довжина пакування, см: 115
Вага, кг: 1.34
Об'ємна вага: 0.29
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 192 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 58.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Scudo, Expert, Jumpy |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 113.5 мм |
- Ціна: 1 932 ₴
