
Колодка гальм. диск. AUDI Q7, PORSCHE CAYENNE задн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1775
2 150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI Q7, PORSCHE CAYENNE задн. (вир-во TRW)
Картка: 6900328514
Виробник: TRW
Обмеження виробника: BREMBO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Гальмівна система: тільки у поєднанні зі сталевими гальмівними дисками
Висота, мм: 77,0
Ширина, мм: 132,0
Товщина, мм: 16,2
Знак відповідності нормам: E9 90R - 01120/2662
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 160
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 2.2
Об'ємна вага: 0.51
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1775 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 77 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Cayenne, Touareg, Q7 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 2 150 ₴
