
Колодка гальм. ВАЗ 2121, 2123 передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB265
581 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики виробу:
Висота [мм]
45
Ширина [мм]
125,9
Товщина [мм]
16
Картка: 6900328658
Виробник: TRW
Обмеження виробника: BENDIX
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
Висота, мм: 45
Ширина, мм: 125,9
Товщина, мм: 16
Знак відповідності нормам: E9 90R 01107/404
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 80
Довжина пакування, см: 150
Вага, кг: 0.95
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB265 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Niva, Nadeschda |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 125.9 мм |
- Ціна: 581 ₴
