
Колодка гальм. диск. NISSAN QASHQAI, X-TRAIL 07- задн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB3508
1 445 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. NISSAN QASHQAI, X-TRAIL 07- задн. (вир-во TRW)
Картка: 6900328896
Виробник: TRW
Обмеження виробника: AKEBONO
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Висота, мм: 39,0
Ширина, мм: 105,5
Товщина, мм: 14,0
Знак відповідності нормам: E9 90R - 01120/551
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 78
Ширина пакування, см: 100
Довжина пакування, см: 91
Вага, кг: 0.77
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3508 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 39 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Juke, Leaf, Teana, Sentra, Pulsar, Bluebird, JX SUV, QX60, Tiida |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
- Ціна: 1 445 ₴
