
Колодка гальм. диск. CHEVROLET AVEO передн. (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 50-0W-W15
993 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHEVROLET AVEO передн. (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900666062
Виробник: ASHIKA
Номер WVA: 25722
Довжина, мм: 142
Висота, мм: 53
Товщина, мм: 18
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 160
Довжина пакування, см: 90
Вага, кг: 1.67
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-0W-W15 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
- Ціна: 993 ₴
