
Колодка гальм. диск. OPEL MOVANO/RENAULT MASTER 04/10- задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 500
1 790 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. OPEL MOVANO/RENAULT MASTER 04/10- задн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900826616
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Номер WVA: 25112
Висота, мм: 59,2
Ширина, мм: 128,4
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 17,3
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 160
Довжина пакування, см: 70
Вага, кг: 1.58
Об'ємна вага: 0.26
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 500 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Master, Movano |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 128.7 мм |
- Ціна: 1 790 ₴
