
Колодка гальм. диск. RENAULT DUSTER передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 441
1 747 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. RENAULT DUSTER передн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900826624
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Висота 1 [мм]: 59,4
Номер WVA: 24914
Габаритна висота 2 [мм]: 64,7
Ширина, мм: 155,2
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина, мм: 16,9
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 120
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 170
Вага, кг: 1.8
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 441 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 59.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.7 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Fluence, Megane, Scenic, Express, Duster, Dokker |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
- Ціна: 1 747 ₴
