
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER 2-t (901, 902) (02/95-05/06) передн. (вир-во FEBI)
- Немає в наявності
- Код: 16251
1 722 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER 2-t (901, 902) (02/95-05/06) передн. (вир-во FEBI)
Картка: 6900831541
Виробник: FEBI BILSTEIN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16251 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 156.46 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.2 мм |
| Ширина | 64.6 мм |
- Ціна: 1 722 ₴
