
Колодка гальм. диск. MERCEDES 200/300 Series (C123) (03/77-12/85) передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0010.20
1 068 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MERCEDES 200/300 Series (C123) (03/77-12/85) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862106
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Ate-Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Тип гальма: Дискове гальмо
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 310
Довжина, мм: 89,7
Висота, мм: 73,8
Товщина, мм: 15
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.31
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0010.20 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 73.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 89.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
- Ціна: 1 068 ₴
