
Колодка гальм. диск. SUZUKI SWIFT -98 передн. (вир-во Remsa)
- Немає в наявності
- Код: 0147.22
707 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. SUZUKI SWIFT -98 передн. (вир-во Remsa)
Картка: 6900862495
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Sumitomo
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 107,3
Висота, мм: 44,6
Товщина, мм: 14,9
Знак відповідності нормам: E990R-01704/019
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 70
Вага, кг: 0.94
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0147.22 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 44.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 107.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | ALTO, Alto, Indigo Marina, Swift |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 707 ₴
