
Колодка гальм. диск. RENAULT SANDERO, LOGAN (KS_) передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0172.32
1 303 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. RENAULT SANDERO, LOGAN (KS_) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862564
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Ate-Teves
Довжина, мм: 150,2
Висота, мм: 52,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 17,8
Знак відповідності нормам: E9-90R-01112/466
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.5
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0172.32 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 52.5 мм |
| Довжина | 150.2 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.8 мм |
- Ціна: 1 303 ₴
