
Колодка гальм. диск. VOLVO 940, 960 задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0257.20
702 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. VOLVO 940, 960 задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862740
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Ate-Teves
Довжина, мм: 61,7
Висота, мм: 56,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 14,5
Знак відповідності нормам: E190R-01023/102
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 0.74
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0257.20 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 56.5 мм |
| Довжина | 61.7 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | C70, V70, S70 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.5 мм |
- Ціна: 702 ₴
