
Колодка гальм. диск. MITSUBISHI L 200/L 300/PAJERO 01.1990 - передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0275.02
1 054 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MITSUBISHI L 200/L 300/PAJERO 01.1990 - передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862802
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Sumitomo
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 127,8
Висота, мм: 57
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 16,4
Знак відповідності нормам: E190R-01022/095
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.57
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0275.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 127.8 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L200, L 300 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 054 ₴
