
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD/CIVIC/LEGEND задн. (вир-во Remsa)
- Немає в наявності
- Код: 0325.22
737 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD/CIVIC/LEGEND задн. (вир-во Remsa)
Картка: 6900862924
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 88,9
Висота, мм: 47,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 15,4
Знак відповідності нормам: E190R-01023/423
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 65
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 75
Вага, кг: 1.6
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0325.22 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 47.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 88.9 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BYD, Rover, Fiat, Honda, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Civic, Swift, Prelude, Accord, SX4 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 737 ₴
