
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W202) передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0445.02
1 367 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W202) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863157
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Girling
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 90
Довжина, мм: 109,8
Висота, мм: 74,8
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 20
Знак відповідності нормам: E190R-01022/050
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 85
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 1.75
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0445.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 74.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 109.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 367 ₴
