
Колодка гальм. диск. CHRYSLER 300 M/NEON/STRATUS 04.1993 - передн./задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0482.40
1 001 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHRYSLER 300 M/NEON/STRATUS 04.1993 - передн./задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863213
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Kelsey-Hayes
Довжина, мм: 133,6
Висота, мм: 39,9
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 18
Знак відповідності нормам: E190R-01023/490
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 150
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0482.40 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 39.9 мм |
| Довжина | 133.6 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Concorde, 300M, Sebring |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
- Ціна: 1 001 ₴
