
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER 2-t (901, 902) (02/95-05/06) передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0578.10
1 123 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER 2-t (901, 902) (02/95-05/06) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863316
Виробник: Remsa
Гальмівна система: ATE
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Довжина, мм: 156,5
Висота, мм: 64,9
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 20,5
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 1.9
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0578.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 64.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 156.5 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , Sprinter, V-Class |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.5 мм |
- Ціна: 1 123 ₴
