
Колодка гальм. диск. AUDI A4,VW PASSAT (3B2) передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0631.10
1 171 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI A4,VW PASSAT (3B2) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863423
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Girling
Довжина, мм: 119
Висота, мм: 69,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 19,4
Знак відповідності нормам: E990R-01112/089
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.57
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0631.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 69.5 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, A4, Lupo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.4 мм |
- Ціна: 1 171 ₴
