
Колодка гальм. диск. FORD TRANSIT 2.2 2.4 07/06- задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0849.10
1 285 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. FORD TRANSIT 2.2 2.4 07/06- задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863751
Виробник: Remsa
Гальмівна система: BREMBO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Довжина, мм: 109,5
Висота, мм: 63,8
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 20
Знак відповідності нормам: E990R-01118/496
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.69
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0849.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 63.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 109.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Transit Tourneo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 1 285 ₴
