
Колодка гальм. диск. MB VIANO (W639), VITO (W639) передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1109.02
1 902 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB VIANO (W639), VITO (W639) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863959
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Bosch
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 95
Довжина, мм: 165
Висота, мм: 62
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 20,8
Знак відповідності нормам: E290R-01122/023
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 85
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 2.27
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1109.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 62 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 165 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 902 ₴
