
Колодка гальм. диск. MB VIANO (W639), VITO (W639) задн. (вир-во Remsa)
- Немає в наявності
- Код: 1110.02
1 788 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB VIANO (W639), VITO (W639) задн. (вир-во Remsa)
Картка: 6900863960
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Bosch
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 95
Довжина, мм: 101,9
Висота, мм: 50,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 18,3
Знак відповідності нормам: E990R-01118/1243
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 65
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 0.94
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1110.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 50.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 101.9 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 788 ₴
