
Колодка гальм. диск. SUBARU LEGACY 2.0 2.5 03-, OUTBACK 2.5 03- задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1136.12
1 153 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. SUBARU LEGACY 2.0 2.5 03-, OUTBACK 2.5 03- задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863985
Виробник: Remsa
Гальмівна система: AKE
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 110,4
Висота, мм: 37,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 13,8
Знак відповідності нормам: E990R-01118/1221
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 110
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 0.75
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1136.12 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 37.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 110.4 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Outback, XV, Forester, Impreza, BRZ, WRX, Legacy |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 153 ₴
