
Колодка гальм. диск. HONDA LEGEND III (KA9) 3.5 V6 AWD 06 - задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1168.02
1 274 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HONDA LEGEND III (KA9) 3.5 V6 AWD 06 - задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900864008
Виробник: Remsa
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 106,7
Висота, мм: 48,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 15,8
Знак відповідності нормам: E990R-01118/2927
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 1.06
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1168.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 48.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 106.7 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Legend |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 274 ₴
