
Колодка гальм. диск. CHEVROLET CAPTIVA задн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1260.12
1 246 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHEVROLET CAPTIVA задн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900864108
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Mando
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 15,8
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Товщина 2 [мм]: 15
Довжина, мм: 110,7
Висота, мм: 45,9
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Знак відповідності нормам: E9 90R-01118/2098
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.1
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1260.12 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 45.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 110.7 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 246 ₴
