
Колодка гальм. диск. TOYOTA LAND CRUISER 200 4.5D/4.7/5.7 08 - передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1271.02
2 266 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. TOYOTA LAND CRUISER 200 4.5D/4.7/5.7 08 - передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900864117
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Advics
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 1
Висота, мм: 83,4
Ширина, мм: 143,6
Товщина, мм: 18
Знак відповідності нормам: E990R-01112/2523
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 75
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 2.38
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1271.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 83.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Sequoia, Hilux |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 143.6 мм |
- Ціна: 2 266 ₴
