
Колодка гальм. диск. MAZDA 2 передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1281.02
1 489 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MAZDA 2 передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900864129
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Sumitomo
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 125,6
Висота, мм: 51,7
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 15,3
Знак відповідності нормам: E9 90R-01112/2189
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 75
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 1.31
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1281.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 51.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 125.6 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Suzuki, Mazda, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Materia, Swift, Sirion, Baleno |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 489 ₴
