
Тормозные колодки дисковые CHEVROLET AVEO (T300) (03/11-) передняя (пр-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1431.12
1 552 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHEVROLET AVEO (T300) (03/11-) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900864268
Виробник: Remsa
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 148
Висота, мм: 60,4
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 19
Знак відповідності нормам: E990R-01112/2805
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 1.96
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1431.12 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 60.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 148 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Aveo, Cruze |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 552 ₴
