
Колодка гальм. диск. LADA (2108, 2109, 21099) передн. (вир-во LPR)
- Немає в наявності
- Код: 05P288
660 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. LADA (2108, 2109, 21099) передн. (вир-во LPR)
Картка: 6900956705
Виробник: LPR
Гальмівна система: TRW
Висота, мм: 62
Ширина, мм: 104,3
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Товщина, мм: 17,5
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 1.1
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P288 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 62 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | 112, 111, Priora, 2105, 110, Granta, Tavria, 2104 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 104.3 мм |
- Ціна: 660 ₴
