
Колодка гальм. диск. VW TOUAREG задн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1722
2 563 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. VW TOUAREG задн. (вир-во TRW)
Картка: 69352055
Виробник: TRW
Обмеження виробника: BREMBO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Гальмівна система: тільки у поєднанні зі сталевими гальмівними дисками
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 70,3
Ширина, мм: 86,8
Товщина, мм: 16,3
Знак відповідності нормам: E9 90R - 01708/028
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.15
Об'ємна вага: 0.19
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1722 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 70.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.3 мм |
| Ширина | 86.8 мм |
- Ціна: 2 563 ₴
