
Колодка гальм. диск. LEXUS ES, RX задн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB3164
1 168 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. LEXUS ES, RX задн. (вир-во TRW)
Картка: 6935591
Виробник: TRW
Обмеження виробника: AKEBONO
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Висота, мм: 42,5
Ширина, мм: 107,6
Товщина, мм: 15
Знак відповідності нормам: E9 90R-02A0120/1327
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 110
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 0.82
Об'ємна вага: 0.23
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3164 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 42.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Opel, Toyota, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corona, Celica, ES, Transporter, RX, Corsa, Solara, Camry |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 107.6 мм |
- Ціна: 1 168 ₴
