
Колодка гальм. диск. NISSAN ALMERA передн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB3271
1 434 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. NISSAN ALMERA передн. (вир-во TRW)
Картка: 6935616
Виробник: TRW
Обмеження виробника: TRW
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
Висота, мм: 57,2
Ширина, мм: 129,9
Товщина, мм: 16,7
Знак відповідності нормам: E1 90R 01024/112
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.42
Об'ємна вага: 0.26
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3271 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 57.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 129.9 мм |
- Ціна: 1 434 ₴
