
Колодка гальм. диск. RENAULT MASTER задн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1470
1 576 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. RENAULT MASTER задн. (вир-во TRW)
Картка: 923505
Виробник: TRW
Обмеження виробника: BOSCH
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
Висота, мм: 51,4
Ширина, мм: 115,9
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 16,8
Знак відповідності нормам: E1 90R 01025/569
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.1
Об'ємна вага: 0.3
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1470 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 51.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Master, Movano |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 115.9 мм |
- Ціна: 1 576 ₴
