
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 50 060
2 041 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER задн. (вир-во BREMBO)
Картка: 46351339594
Виробник: BREMBO
Гальмівна система: Bosch
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Номер WVA: 29217
Висота, мм: 79
Ширина, мм: 165
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 21
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 85
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 170
Вага, кг: 2.47
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 50 060 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 79 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 21 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 2 041 ₴
