
Колодка гальм. Peugeot EXPERT (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 50-00-0028
1 016 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. Peugeot EXPERT (вир-во ASHIKA)
Картка: 69001108193
Виробник: ASHIKA
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: TRW
Номер WVA: 20261
Довжина, мм: 146,6
Ширина, мм: 59,8
Товщина, мм: 19,4
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 180
Вага, кг: 1.99
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-00-0028 |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 146.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Fiat, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Ulysse, Jumpy, Expert, Scudo |
| Товщина | 19.4 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
- Ціна: 1 016 ₴
