
Колодка гальм. диск. OPEL OMEGA B передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 461 129
1 368 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. OPEL OMEGA B передн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900270055
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Гальмівна система: ATE
Висота 1 [мм]: 60,6
Ширина 1 [мм]: 155,4
Товщина 1 [мм]: 17,5
Номер WVA: 21411
Габаритна висота 2 [мм]: 70,7
№ артикула рекомендованого приладдя: SELECTIVE
Ширина 2 [мм]: 156,5
Товщина 2 [мм]: 18,4
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 160
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 1.7
Об'ємна вага: 0.47
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 461 129 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 60.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.7 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Omega, Calibra |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
- Ціна: 1 368 ₴
